OGŁOSZENIE

InformacjaMiejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Malborku Sekcja Świadczeń Rodzinnych

Szanowni Państwo,
W związku z rosnącym zagrożeniem rozprzestrzeniania się COVID-19, celem maksymalnego zabezpieczenia bezpieczeństwa interesantów oraz pracowników Sekcji Świadczeń Rodzinnych przy MOPS w Malborku, informujemy iż od dnia 26 października br. do odwołania, zadania niezbędne do zapewnienia pomocy interesantom będą realizowane w sposób wyłączający bezpośrednią obsługę.


Przyjmowanie korespondencji oraz załatwianie spraw odbywać się będzie:

  • poprzez wrzucanie do skrzynki nadawczej znajdującej się w holu Sekcji Świadczeń Rodzinnych przy pok. nr 2,
  • drogą elektroniczną: za pośrednictwem e-PUAP lub na adres mailowy: sekretariat@mops.malbork.pl
  • za pośrednictwem poczty tradycyjnej przesyłając korespondencję na adres:
  • Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Malbork ul. J. Słowackiego 74,
  • telefonicznie

Jednocześnie informujemy, iż druki niezbędne do ustalenia prawa do poszczególnych świadczeń dostępne są na stronie internetowej Ośrodka, na stronie Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej oraz na specjalnie przygotowanym stojaku w holu Sekcji Świadczeń Rodzinnych.
Jednocześnie informujemy, że w przypadku spraw wymagających osobistej wizyty w należy umówić się wcześniej z danym pracownikiem telefonicznie.


Informacje na temat numerów telefonów i adresów mailowych znajdą Państwo na stronie internetowej Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej www.mops.malbork.pl lub bip.mops.malbork.pl

Prosimy również, by w trakcie korzystania z obsługi skrzynki podawczej zachowali dystans i nie przemieszczali się Państwo do innych pomieszczeń.